SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Filipov

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Filipov je pro vás to pravé.

Nové Město na Moravě - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Nové Město na Moravě.

Kopřivná - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Kopřivná je pro vás to pravé.

Předklášteří - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Předklášteří.

Do ski areálu Janovičky u Broumova se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Janovičky u Broumova je pro vás to pravé.

Josefův Důl - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Josefův Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Padák Příbram

Máte rádi zimní sporty? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Padák Příbram a užijte si zimní radovánky naplno!

Kde hledat informace o lyžování v českých areálech?

Lyžařská střediska už dokončují přípravu na nadcházející sezónu. Testují systémy umělého zasněžování. Okurková sezóna pomale končí. Zima je tu co nevidět.

Česká nebo zahraniční lyžařská střediska?

Poslední listy opadávají. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Kam ale v zimě vyrazit? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Zimní středisko Šachty Vysoké nad Jizerou

Máte rádi zimní sporty? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Šachty Vysoké nad Jizerou je pro vás to pravé.

Zimní středisko Polička

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Polička a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ostružná - Řetězárna - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Ostružná - Řetězárna!

Kraslice - Saporo - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zimní areál Kraslice - Saporo je pro vás to pravé.

Než odjedete na hory...

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Věcí, co se mohou pokazit je spousta. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete vědět jak se připravit? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Zlatá Olešnice - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Zimní areál Zlatá Olešnice je pro vás to pravé.

Mosty u Jablunkova - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Mosty u Jablunkova a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Horní Podluží

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Horní Podluží.

Areál Železná Ruda - Špičák ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Železná Ruda - Špičák.

Nebojte se zimy

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Hledáte informace? Důvěřujte českým výrobcům! V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Mladkov - Petrovičky - areál příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Vyzkoušejte Mladkov - Petrovičky!

Do ski areálu Ramzová se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Ramzová a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Karlov - Čertova hora

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Karlov - Čertova hora!

Zimní středisko Rališka

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Rališka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Mrákotín - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Vyzkoušejte Mrákotín!

Veselí nad Lužnicí, ráj pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je místem, které mnozí cyklisté, ale i turisté a vodáci považují za výchozí bod pro jejich výletní cíle. V této oblasti objevíte tolik zajímavých míst, že se do těchto míst budete rádi navracet. Míří sem každoročně v létě mnoho lidí z celé naší vlasti a nejvíce je lákají hlavně cyklostezky. Oblast Veselska a Třeboňska je cyklostezkami doslova protkána a těch námětů pro cyklovýlety je tu opravdu mnoho. Touto cestou si Vám dovolíme nabídnout některé cyklotrasy, které určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 8.6.
hustý déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
hustý déšť
17°C
13°C
Sobota
10.6.2023
dešťové přeháňky
17°C
13°C
Neděle
11.6.2023
pěkně
19°C
11°C