SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kraslice - Saporo - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zimní areál Kraslice - Saporo je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krušných horách.

V areálu se nachází jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 300m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Svah je upravován dle potřeby. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete zelňačku nebo párek v rohlíku.

Areál je spíše průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 68%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Čtěte také: Do ski areálu Kraslice - Saporo se zajet určitě vyplatí Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.8.
Deštivo
16°C
10°C
Úterý
3.8.2021
Skoro jasno
18°C
13°C
Středa
4.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Čtvrtek
5.8.2021
Zataženo
15°C
11°C