SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Mosty u Jablunkova - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Mosty u Jablunkova a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je 5 sedačkových lanovek.. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte točené pivo či smažák.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Třineckých železáren.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Středisko můžeme ohodnotit kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 78%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.8.
Deštivo
16°C
10°C
Úterý
3.8.2021
Skoro jasno
18°C
13°C
Středa
4.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Čtvrtek
5.8.2021
Zataženo
15°C
11°C