SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Železná Ruda - Špičák ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Železná Ruda - Špičák. Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu najdete 9 vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Úprava svahu probíhá denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete bramboráčky a horkou čokoládu. Návštěvníky přiváží a odváží skibus. Středisko sousedí s Železná Ruda - Nad nádražím .

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 69%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Mrzí Vás to? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 8.7.

°C
°C
Čtvrtek
9.7.2020

°C
°C
Pátek
10.7.2020

°C
°C
Sobota
11.7.2020

°C
°C