SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Filipov

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Filipov je pro vás to pravé. Areál se nachází v Bílých Karpatech a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků a jedno lano. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Úprava svahu probíhá 1 x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete smažák či zelňačku.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Slovácké muzeum.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Středisko můžeme ohodnotit kladně. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Areál nic zásadního nechybí. 75% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.8.
Deštivo
16°C
10°C
Úterý
3.8.2021
Skoro jasno
18°C
13°C
Středa
4.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Čtvrtek
5.8.2021
Zataženo
15°C
11°C