SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Ramzová se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Ramzová a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především trojici sedačkových lanovek. Dále můžete využít trojici vleků. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete párek v rohlíku a bramboračku.

Středisko můžeme ohodnotit kladně. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 76% prostě dát nemůžeme.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Zimní středisko Ramzová

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.8.
Deštivo
16°C
10°C
Úterý
3.8.2021
Skoro jasno
18°C
13°C
Středa
4.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Čtvrtek
5.8.2021
Zataženo
15°C
11°C