SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kopřivná - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Kopřivná je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 1350m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete točené pivo nebo točené pivo. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Ludvíkov.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 47%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.8.
Deštivo
16°C
10°C
Úterý
3.8.2021
Skoro jasno
18°C
13°C
Středa
4.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Čtvrtek
5.8.2021
Zataženo
15°C
11°C