SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Josefův Důl - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Josefův Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je 5 sedačkových lanovek.. Rolba vyjíždí na svah ob den. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte horkou čokoládu nebo bramboračku. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Severák.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 52%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.8.
Deštivo
16°C
10°C
Úterý
3.8.2021
Skoro jasno
18°C
13°C
Středa
4.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Čtvrtek
5.8.2021
Zataženo
15°C
11°C