SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Šachty Vysoké nad Jizerou

Máte rádi zimní sporty? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Šachty Vysoké nad Jizerou je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší zelňačku nebo smažený sýr.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 72%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Šachty Vysoké nad Jizerou - to pravé místo pro rekreaci

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.8.
Deštivo
16°C
10°C
Úterý
3.8.2021
Skoro jasno
18°C
13°C
Středa
4.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Čtvrtek
5.8.2021
Zataženo
15°C
11°C