SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Polička

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Polička a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek a jedno lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 320m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete hamburger či kulajdu.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Litomyšl? Určitě to stojí za to.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 70% si areál prostě nezaslouží. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.8.
Deštivo
16°C
10°C
Úterý
3.8.2021
Skoro jasno
18°C
13°C
Středa
4.8.2021
Deštivo
17°C
14°C
Čtvrtek
5.8.2021
Zataženo
15°C
11°C